Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2018 - Skara

Arrangeras av:     Happy Bowl i Skara
Telefon: 0511-131 90
E-mail: info@happybowl.se
Hemsida: www.happybowl.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström BK Wik Lördagen den 6 oktober 14:00
Lördagen den 3 november 10:00
Albin Ronger Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Albin Sandberg Team Alingsås BC Onsdagen den 26 september 19:30
Albin Wahlström Marbodals BS Lördagen den 6 oktober 14:00
Alexander Holm Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC Lördagen den 6 oktober 14:00
Lördagen den 13 oktober 14:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 oktober 14:00
Anders Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 oktober 14:00
Andreas Andersson Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Lördagen den 3 november 10:00
Andreas Svensson Götene BK Söndagen den 4 november 16:00
Andreas Westh BK 64 Lördagen den 3 november 13:00
Ann Lundgren BK Qvinns Lördagen den 13 oktober 14:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen den 7 oktober 13:00
Annika Hulén Götene BK Söndagen den 4 november 16:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Torsdagen den 1 november 18:30
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 6 oktober 14:00
Lördagen den 3 november 10:00
Anton Gehlin AIK Onsdagen den 31 oktober 18:30
Söndagen den 4 november 13:00
Axel Engblom Team Pergamon BC Söndagen den 4 november 16:00
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Lördagen den 3 november 10:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Onsdagen den 31 oktober 18:30
Camilla Larsson BK Alley Team Söndagen den 4 november 16:00
Carl Eklund IKW/Köping BK Lördagen den 6 oktober 14:00
Christer Näsström Falköpings AIK BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Christian Larsson BK Lidex Söndagen den 7 oktober 13:00
Christoffer Axelsson Madsen BK Kåess Lördagen den 6 oktober 14:00
Lördagen den 13 oktober 14:00
Christoffer Ivarsson Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 4 november 16:00
Conny Westh BK 64 Lördagen den 3 november 13:00
Daniel Arvidsson Marbodals BS Lördagen den 13 oktober 10:00
Daniel Blom Marbodals BS Torsdagen den 1 november 18:30
Daniel Hallgren Hurricanes BK Söndagen den 4 november 16:00
Daniel Jacobsson BK 64 Lördagen den 3 november 13:00
David Hermansson BK Oden Falköping Lördagen den 6 oktober 14:00
Söndagen den 7 oktober 10:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Onsdagen den 26 september 19:30
Onsdagen den 31 oktober 18:30
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 3 november 10:00
Emelie Tiveljung BK Merci Lördagen den 13 oktober 14:00
Emil Karlsson Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Onsdagen den 31 oktober 18:30
Lördagen den 3 november 10:00
Erik Andersson BK Oden Falköping Söndagen den 7 oktober 10:00
Erik Persson Götene BK Onsdagen den 24 oktober 18:30
Erik Åström BK 64 Lördagen den 13 oktober 10:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Lördagen den 13 oktober 10:00
Onsdagen den 24 oktober 18:30
Onsdagen den 31 oktober 18:30
Göran Johansson Götene BK Onsdagen den 24 oktober 18:30
Gösta Hägg Hjo Bowlingklubb Söndagen den 4 november 13:00
Hans Gustafsson Götene BK Söndagen den 4 november 16:00
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 3 november 10:00
Håkan Beijbom Falköpings AIK BK Söndagen den 4 november 13:00
Ida Elofsson BK Högland Onsdagen den 26 september 19:30
Jan Niskanen Bogesunds BK Söndagen den 4 november 13:00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Söndagen den 7 oktober 13:00
Jerry Seth Götene BK Söndagen den 4 november 16:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Söndagen den 4 november 16:00
Jimmy Jansson Falköpings AIK BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Lördagen den 13 oktober 10:00
Torsdagen den 1 november 18:30
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Lördagen den 3 november 10:00
Joel Hedlund Eksjö BK/EBOK Onsdagen den 26 september 19:30
Joel Pettersson BK Wik Lördagen den 6 oktober 14:00
Johan Jacobsson BK 64 Lördagen den 6 oktober 14:00
Johan Sundler Wåxnäs BC Lördagen den 3 november 10:00
Jonathan Hallberg Team Clan BK Onsdagen den 26 september 19:30
Jonny Fritzon Marbodals BS Lördagen den 13 oktober 10:00
Jonny Lundgren BK Kåess Torsdagen den 1 november 18:30
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 4 november 13:00
Kim Bolleby Team Pergamon BC Lördagen den 6 oktober 14:00
Kim Nörgaard BK Wik Söndagen den 4 november 16:00
Kjell Helander BK Oden Falköping Lördagen den 3 november 10:00
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 4 november 13:00
Kristoffer Ruohtula Svensson BK Trol Lördagen den 6 oktober 14:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Söndagen den 4 november 13:00
Lennart Johansson BK Oden Falköping Onsdagen den 31 oktober 18:30
Lennart Zachrisson BK Wik Söndagen den 4 november 16:00
Linda Johansson BK Högland Onsdagen den 26 september 19:30
Linus Hallgren BK Kåess Söndagen den 4 november 16:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 oktober 14:00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Lördagen den 6 oktober 14:00
Söndagen den 4 november 16:00
Ludvig Hübinette Team Clan BK Onsdagen den 26 september 19:30
Magnus Westerberg Hurricanes BK Lördagen den 13 oktober 14:00
Makis Manthos Marbodals BS Söndagen den 4 november 13:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 4 november 16:00
Mats Wahlström Marbodals BS Lördagen den 6 oktober 14:00
Söndagen den 4 november 13:00
Mattias Olsson Team Pergamon BC Lördagen den 6 oktober 14:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Lördagen den 13 oktober 14:00
Mikael Apelgren BK Ös På Lördagen den 3 november 10:00
Mikael Lundgren Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Nicklas Odbert BK Glam Lördagen den 13 oktober 14:00
Niklas Hedberg Götene BK Lördagen den 3 november 10:00
Söndagen den 4 november 13:00
Niklas Rothman Kulladals BS Onsdagen den 26 september 19:30
Ola Andersson Falköpings AIK BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Oliver Andersson Team Mariestad BK Lördagen den 6 oktober 14:00
Patrik Wester BK Wik Söndagen den 4 november 16:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Lördagen den 3 november 10:00
Per Gilbertsson BK Oden Falköping Lördagen den 6 oktober 14:00
Per-Olof Buller BK Kåess Lördagen den 3 november 10:00
Peter Andersson Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 13 oktober 14:00
Lördagen den 3 november 10:00
Peter Brusewitz BK Kåess Lördagen den 3 november 10:00
Peter Hellström Team Clan BK Onsdagen den 24 oktober 18:30
Onsdagen den 31 oktober 18:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Söndagen den 4 november 16:00
Ralph Gardthman BK 64 Lördagen den 3 november 10:00
Rasmus Björk BK Kyrk Skövde Söndagen den 4 november 13:00
Rasmus Dahlborg BK 64 Lördagen den 13 oktober 10:00
Ricard Thurgren Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 oktober 14:00
Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Torsdagen den 1 november 18:30
Robert Lindberg BK Jösse Lördagen den 6 oktober 14:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Söndagen den 4 november 16:00
Robin Skans Team Alingsås BC Lördagen den 3 november 10:00
Roger Antonsson BK 64 Lördagen den 13 oktober 14:00
Lördagen den 3 november 13:00
Roger Johansson Vara BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Sara Zachrisson BK Alley Team Söndagen den 4 november 16:00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Söndagen den 4 november 16:00
Sofia Lassila BK Calluna Borås Torsdagen den 1 november 18:30
Solveig Johansson Götene BK Söndagen den 4 november 16:00
Stefan Lundqvist BK Oden Falköping Lördagen den 3 november 10:00
Lördagen den 3 november 13:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Onsdagen den 24 oktober 18:30
Sten-Åke Antonsson BK 64 Lördagen den 13 oktober 14:00
Lördagen den 3 november 13:00
Susanne Johansson BK Oden Falköping Onsdagen den 31 oktober 18:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Söndagen den 7 oktober 13:00
Sören Berggren Kvänums BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Onsdagen den 24 oktober 18:30
Söndagen den 4 november 13:00
Thomas Jonsson Vara BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Thommy Pehrsson Götene BK Onsdagen den 24 oktober 18:30
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 3 november 10:00
Tommy Andersson Falköpings AIK BK Lördagen den 13 oktober 10:00
Tony Eklund IKW/Köping BK Lördagen den 6 oktober 14:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 3 november 10:00
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Lördagen den 3 november 10:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Lördagen den 13 oktober 14:00
Ulrika Larsson BK Qvinns Lördagen den 13 oktober 14:00
Victor Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 4 november 16:00
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Lördagen den 3 november 10:00
William Jönsson Team Clan BK Onsdagen den 24 oktober 18:30

TOTALT: 130 SPELARE