Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2018 - Tidaholm

Arrangeras av:     Forshallens Bowlingcenter
Telefon: 0502-12567
E-mail: info@forshallensbowlingcenter.se
Hemsida: www.forshallensbowlingcenter.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Andersson Team Pergamon BC Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Adam Henström BK Wik Onsdagen den 17 april 19:15
Albin Wahlström Marbodals BS Söndagen den 24 mars 14:00
Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Alexander Holm Kvänums BK Onsdagen den 10 april 19:15
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Anders Larsson Team Mariestad BK Söndagen den 14 april 14:00
Ann Lundgren BK Qvinns Söndagen den 14 april 14:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Annika Hulén Götene BK Onsdagen den 17 april 19:15
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Onsdagen den 10 april 19:15
Axel Engblom Team Pergamon BC Onsdagen den 10 april 19:15
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Söndagen den 14 april 14:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Söndagen den 14 april 14:00
Bonny Lilja Hönö BK Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Camilla Larsson BK Alley Team Söndagen den 14 april 14:00
Charlotta Malmer BK Oden Falköping Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Christer Ax Marbodals BS Onsdagen den 10 april 19:15
Christer Näsström Falköpings AIK BK Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Christian Larsson BK Lidex Söndagen den 14 april 14:00
Christoffer Ivarsson Kvänums BK Söndagen den 17 mars 14:00
Daniel Blom Marbodals BS Onsdagen den 17 april 19:15
Daniel Jacobsson BK 64 Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Daniel Johansson Falköpings AIK BK Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
David Hermansson BK Oden Falköping Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Söndagen den 17 mars 14:00
Onsdagen den 10 april 19:15
Elliot Moulin Team Baltzar BC Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Söndagen den 17 mars 14:00
Söndagen den 14 april 11:00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Emma Janson Marbodals BS Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Söndagen den 24 mars 14:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Onsdagen den 17 april 19:15
Erik Åström BK 64 Söndagen den 14 april 14:00
Fredrik Tengelin BK Wik Söndagen den 24 mars 14:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Söndagen den 17 mars 14:00
Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Gösta Hägg Hjo Bowlingklubb Söndagen den 24 mars 14:00
Hans Gustafsson Götene BK Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Söndagen den 14 april 11:00
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Jan Niskanen Bogesunds BK Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Söndagen den 14 april 14:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Söndagen den 14 april 11:00
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Onsdagen den 10 april 19:15
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Johan Jacobsson BK 64 Onsdagen den 17 april 19:15
Johan Sundler Wåxnäs BC Söndagen den 14 april 14:00
Jonathan Winhagen Team Ystad BK Söndagen den 24 mars 14:00
Jonny Fritzon Marbodals BS Söndagen den 14 april 14:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 14 april 14:00
Kim Bolleby Team Pergamon BC Onsdagen den 10 april 19:15
Kim Nörgaard BK Wik Söndagen den 14 april 14:00
Kjell Antonsson Premier BC Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Kjell Helander BK Oden Falköping Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Lars-åke Skatt Marbodals BS Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Lennart Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Louis Lavallee Bogesunds BK Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 14 april 11:00
Makis Manthos Marbodals BS Onsdagen den 10 april 19:15
Söndagen den 14 april 14:00
Onsdagen den 17 april 19:15
Mats Wahlström Marbodals BS Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Söndagen den 24 mars 14:00
Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Mattias Antonsson BK 64 Söndagen den 17 mars 14:00
Mattias Olsson Team Pergamon BC Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 14 april 11:00
Mikael Apelgren BK Ös På Onsdagen den 17 april 19:15
Misaki Mukotani Team X-Calibur BK Onsdagen den 10 april 19:15
Nicklas Odbert BK Glam Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Niklas Hedberg Götene BK Söndagen den 17 mars 14:00
Oliver Andersson Team Mariestad BK Onsdagen den 10 april 19:15
Pekka Perttunen BK 64 Söndagen den 17 mars 14:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Per Gilbertsson BK Oden Falköping Söndagen den 14 april 11:00
Peter Andersson Trollhättan Dolphins BK Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Peter Hellström Team Clan BK Onsdagen den 17 april 19:15
Peter Klahr BK 64 Söndagen den 17 mars 14:00
Peter Svensson Hammarby IF BF Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Petri Hooli Team Linköping BC Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Pontus Sunnercrantz BK Wik Söndagen den 14 april 14:00
Ralph Gardthman BK 64 Söndagen den 17 mars 14:00
Rasmus Björk BK Kyrk Skövde Söndagen den 24 mars 14:00
Robin Hultsten BK Kaskad Söndagen den 14 april 14:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Robin Skans Team Alingsås BC Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Rune Staav Marbodals BS Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Sara Zachrisson BK Alley Team Söndagen den 24 mars 14:00
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Onsdagen den 10 april 19:15
Solveig Johansson Götene BK Onsdagen den 17 april 19:15
Stefan Lundqvist BK Oden Falköping Söndagen den 17 mars 14:00
Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Sten-Åke Antonsson BK 64 Söndagen den 17 mars 14:00
Susanne Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Söndagen den 24 mars 14:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Söndagen den 14 april 14:00
Sören Berggren Kvänums BK Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Söndagen den 24 mars 14:00
Tomas Laurén LC 17 BK Kristinehamn Måndagen Annandag Påsk den 22 april 14:00 SISTA START
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Söndagen den 10 mars Early Bird 350kr 14:00
Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Söndagen 21 april Påskdagen 14:00
Urban Ljungqvist Marbodals BS Onsdagen den 20 februari 19:15 Early Bird 350kr
Vesa Rontti BK Glam Söndagen den 3 mars 14:00 Early Bird 350kr
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Onsdagen den 17 april 19:15
William Hernlind Kvänums BK Onsdagen den 10 april 19:15

TOTALT: 100 SPELARE