Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2018 - SuperSemifinal

Arrangeras av:     Bowlingcafét i Borås
Telefon: 033-412290
E-mail: info@bowlingcafet.se
Hemsida: www.bowlingcafet.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Anders Larsson Team Mariestad BK Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Ann Lundgren BK Qvinns Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Camilla Larsson BK Alley Team Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Christian Larsson BK Lidex Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Daniel Blom Marbodals BS Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Daniel Jacobsson BK 64 Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
David Hermansson BK Oden Falköping Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Erik Åström BK 64 Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Hans Gustafsson Götene BK Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Jan Niskanen Bogesunds BK Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Johan Jacobsson BK 64 Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Johan Sundler Wåxnäs BC Supersemifinal Söndagen den 26 Maj 15.00
Jonny Fritzon Marbodals BS Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Kenny Holgersson Marbodals BS Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Kim Nörgaard BK Wik Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Kjell Helander BK Oden Falköping Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Lennart Johansson BK Oden Falköping Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Mats Wahlström Marbodals BS Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Oliver Andersson Team Mariestad BK Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Peter Andersson Trollhättan Dolphins BK Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Rasmus Björk BK Kyrk Skövde Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Sara Zachrisson BK Ös På Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Supersemifinal Söndagen den 26 maj 12:30
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Supersemifinal söndagen den 26 maj 10:00

TOTALT: 32 SPELARE