Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2021 - Mariestad

Arrangeras av:     Mariestads Bowlingcenter
Telefon: 0501-185 80
E-mail: info@mariestadsbowlingcenter.se
Hemsida: www.mariestadsbowlingcenter.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 11 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Adam Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Söndagen den 19 december 10:30
Albin Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Albin Wahlström Marbodals BS Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Alexander Holm Team Alingsås BC Söndagen den 14 november 10:30
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 14 november 10:30
Lördagen den 11 december 13:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Alexander Lund BK Gärdet Lördagen den 13 november 11:30
Lördagen den 18 december 13:30
Alexander Malina Uppsala BC 90 Söndagen den 12 december 10:00
Alfred Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Alice Wernersson BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Alida Molander Team X-Calibur BK Måndagen den 27 december 18:30
Anders Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Anders Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 10:00
Andreas Hansen Örgryte IS BF Måndagen den 20 december 18:30
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Söndagen den 19 december 10:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Ann Lundgren Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Annica Andersson BK Skrufscha Lördagen den 18 december 13:30
Annika Hulén Götene BK Måndagen den 20 december 18:30
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Söndagen den 14 november 10:30
Lördagen den 11 december 10:00
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Anton Elofsson Team Pergamon BC Söndagen den 14 november 10:30
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 10:00
Bengt Bäcklund BK Taifun Söndagen den 7 november 10:30
Bengt Olsson BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Bengt-Olov Svantesson BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Måndagen den 27 december 18:30
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Måndagen den 20 december 18:30
Björn Sileson Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
Bonny Lilja Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
Carina Krusell BK Ös På Måndagen den 27 december 18:30
Casper Samuelsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Lördagen den 18 december 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Christian Nilsson IKW/Köping BK Söndagen den 12 december 10:00
Christoffer Ivarsson Kvänums BK Lördagen den 18 december 13:30
Måndagen den 20 december 18:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Claes Norberg Götene BK Måndagen den 20 december 18:30
Conny Johansson BK 64 Lördagen den 11 december 10:00
Conny Westh BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Daniel Blom Marbodals BS Lördagen den 11 december 13:30
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Daniel Jacobsson BK 64 Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Lördagen den 11 december 13:30
Söndagen den 19 december 13:30
David Hermansson BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Dennis Karlsson Team Alingsås BC Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Dennis Lindblom BK Håvås Söndagen den 12 december 10:00
Dennis Niklasson Team Mariestad BK Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Elias Rickardsson Skövde AIK BK Lördagen den 18 december 10:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Måndagen den 27 december 18:30
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 14 november 10:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Emelie Tiveljung BK Merci Söndagen den 2 januari 10:00
Emil Billman BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Emil Karlsson Team Alingsås BC Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 13:30
Erik Larsson Team Eldklotet BK Lördagen den 11 december 13:30
Söndagen den 19 december 10:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Erik Åström BK 64 Lördagen den 13 november 11:30
Lördagen den 11 december 13:30
Lördagen den 18 december 10:00
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 7 november 10:30
Lördagen den 18 december 13:30
Fanny Hällsås BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Felix Hallberg Skövde AIK BK Lördagen den 11 december 13:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Freddy Alm BK Håvås Söndagen den 7 november 10:30
Fredrik Tengelin BK Wik Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Söndagen den 19 december 10:30
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Måndagen den 20 december 18:30
Glenn Holmén Mörlanda BS Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Glenn Keymer Team Mariestad BK Måndagen den 20 december 18:30
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Lördagen den 11 december 10:00
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Gustav Green BK Taifun Lördagen den 18 december 13:30
Göran Johansson Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Söndagen den 14 november 10:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Henrik Blomqvist Marbodals BS Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Henrik Johansson BK Pondus Söndagen den 2 januari 10:00
Hugo Caprin BF Solängen Lördagen den 18 december 13:30
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Håkan Jonsson BK Gärdet Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Måndagen den 27 december 18:30
Isac Andersson BK Håvås Söndagen den 12 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
Jan-Erik Lundgren BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Jennifer Carlsson BK Team Trollhättan Måndagen den 20 december 18:30
Jesper Kyrk Skövde AIK BK Söndagen den 12 december 10:00
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Lördagen den 11 december 10:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Söndagen den 14 november 10:30
Söndagen den 12 december 10:00
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Johan Andersson Götene BK Lördagen den 11 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 14 november 10:30
Johan Leijon Team Mariestad BK Lördagen den 18 december 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Johanna Borgström Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
John Mielonen BK Kyrk Skövde Lördagen den 18 december 10:00
Jonathan Jacobsson BK 64 Måndagen den 20 december 18:30
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Onsdagen den 29 december 18:30
Juhani Ojala Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Kajsa Samuelsson Team Mariestad BK Lördagen den 18 december 10:00
Måndagen den 20 december 18:30
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Karin Roth Götene BK Måndagen den 20 december 18:30
Kim Bolleby Team Pergamon BC Söndagen den 14 november 10:30
Kim Karlsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Söndagen den 19 december 10:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Kim Nörgaard BK Wik Lördagen den 11 december 10:00
Lördagen den 18 december 13:30
Kim Ojala Team Pergamon BC Lördagen den 13 november 11:30
Klas Thunberg BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Lars Andersson Götene BK Lördagen den 11 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Lars Lindbäck BK Kaskad Söndagen den 7 november 10:30
Lena Gardthman BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Lennart Edvardsson Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
Lennart Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 12 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Lennart Nyman LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 7 november 10:30
Lina Hamberg Uppsala BC 90 Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Linus Jonasson BK Wik Söndagen den 14 november 10:30
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 10:30
Lördagen den 18 december 13:30
Magnus Arvidsson Team Mariestad BK Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Magnus Westerberg Hurricanes BK Söndagen den 2 januari 10:00
Magnus Östlund Team Mariestad BK Söndagen den 19 december 10:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Malott Tropp/Svensson Götene BK Söndagen den 2 januari 10:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 14 november 10:30
Söndagen den 12 december 10:00
Markus Hilmersson Team Baltzar BC Söndagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Söndagen den 12 december 10:00
Mats Hulén Götene BK Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Mattias Antonsson BK Gärdet Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Lördagen den 13 november 11:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Michael Cronberg BK Gärdet Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Michael Engström Hönö BK Onsdagen den 29 december 18:30
Mikael Jönsson BK Kyrk Skövde Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Onsdagen den 29 december 18:30
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Måndagen den 20 december 18:30
Måndagen den 27 december 18:30
Morgan Carlsson Marbodals BS Lördagen den 11 december 13:30
Morgan Tellander BK Håvås Söndagen den 7 november 10:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Nicklas Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Söndagen den 19 december 10:30
Nils Westh BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 12 december 10:00
Olle Rasmussen Team Mariestad BK Söndagen den 19 december 10:30
Söndagen den 2 januari 10:00
Patrik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 19 december 10:30
Patrik Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 10:30
Patrik Wester BK Wik Lördagen den 11 december 10:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 13:30
Måndagen den 20 december 18:30
Måndagen den 27 december 18:30
Per Gilbertsson Marbodals BS Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Per Tillberg BK Kaskad Onsdagen den 29 december 18:30
Per-Erik Arnstål BK Oden Falköping Måndagen den 27 december 18:30
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
Peter Andersson BK Tröllhätta Söndagen den 12 december 10:00
Peter Hellström BK Pondus Söndagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Peter Klahr BK Gärdet Lördagen den 13 november 11:30
Lördagen den 11 december 13:30
Söndagen den 19 december 13:30
Pontus Malmberg BK 64 Lördagen den 11 december 10:00
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 18 december 13:30
Ralph Gardthman BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Rasmus Olsson Team Eldklotet BK Lördagen den 11 december 13:30
Rebecca Gustafson BK Alley Team Lördagen den 18 december 13:30
Rebecka Larsen BK Högland Lördagen den 13 november 11:30
Rickard Karlsson Götene BK Söndagen den 19 december 10:30
Robert Broo Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 13:30
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 7 november 10:30
Lördagen den 18 december 13:30
Tisdagen den 28 december 18.30 Extra start!
Robin Hultsten BK Kaskad Söndagen den 14 november 10:30
Lördagen den 18 december 10:00
Robin Jacobsson BK 64 Söndagen den 14 november 10:30
Måndagen den 27 december 18:30
Robin Skans Team Alingsås BC Lördagen den 11 december 10:00
Roger Antonsson BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Lördagen den 11 december 13:30
Onsdagen den 29 december 18:30
Sebastian Friberg Team Alingsås BC Lördagen den 11 december 10:00
Solveig Johansson Götene BK Måndagen den 20 december 18:30
Stefan Jonsson BK Wik Måndagen den 27 december 18:30
Stefan Larsson BK Skrufscha Lördagen den 18 december 13:30
Stefan Lundqvist BK Oden Falköping Måndagen den 20 december 18:30
Stefan Olofsson Skövde AIK BK Söndagen den 12 december 10:00
Stefan Persson BK Gärdet Lördagen den 11 december 13:30
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 10:00
Söndagen den 19 december 10:30
Sten Granath BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Sten-Åke Antonsson BK 64 Lördagen den 11 december 13:30
Söndagen den 19 december 13:30
Stig-Olof Thorin Team Mariestad BK Onsdagen den 29 december 18:30
Susanne Jansson BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 12 december 10:00
Måndagen den 27 december 18:30
Susanne Jonasson Kvänums BK Söndagen den 14 november 10:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 18 december 13:30
Thomas Grankvist LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 7 november 10:30
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Söndagen den 14 november 10:30
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Timmy Carlsson Örgryte IS BF Måndagen den 20 december 18:30
Tomas Elofsson BK Wik Söndagen den 14 november 10:30
Tomas Laurén BK Kasi Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Tommy Karlsson BK Wik Lördagen den 11 december 10:00
Tommy Larsson BK 64 Söndagen den 19 december 13:30
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 13 november 11:30
Söndagen den 12 december 10:00
Ulf Forsmark Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Söndagen den 19 december 10:30
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Vesa Rontti IKW/Köping BK Söndagen den 12 december 10:00
Söndagen den 19 december 10:30
Victor Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 10:30
Lördagen den 18 december 13:30
Ville Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 10:30
Weine Nilsson BK 64 Lördagen den 13 november 11:30
Lördagen den 18 december 10:00
William Olsson Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 13:30

TOTALT: 177 SPELARE