Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2021 - Mariestad

Arrangeras av:     Mariestads Bowlingcenter
Telefon: 0501-185 80
E-mail: info@mariestadsbowlingcenter.se
Hemsida: www.mariestadsbowlingcenter.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Alexander Lund BK Gärdet Lördagen den 13 november 11:30
Alfred Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Anders Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Ann Lundgren Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Söndagen den 7 november 10:30
Bo Gustavsson BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
Christian Larsson BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
Claes Norberg Götene BK Måndagen den 20 december 18:30
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 14 november 10:30
Erik Åström BK 64 Lördagen den 13 november 11:30
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 7 november 10:30
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Måndagen den 20 december 18:30
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
John Mielonen BK Kyrk Skövde Lördagen den 11 december 10:00
Lördagen den 11 december 13:30
Juhani Ojala Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Kim Karlsson Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Kim Ojala Team Pergamon BC Lördagen den 13 november 11:30
Klas Thunberg BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Lars Lindbäck BK Kaskad Söndagen den 7 november 10:30
Lennart Nyman BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 10:30
Magnus Arvidsson Götene BK Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 6 november 10:00 Första start!
Mattias Antonsson BK Gärdet Lördagen den 13 november 11:30
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Söndagen den 14 november 10:30
Måndagen den 20 december 18:30
Måndagen den 27 december 18:30
Nicklas Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Patrik Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 10:30
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 18 december 13:30
Peter Hellström Team Clan BK Söndagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 2 januari 13:00 Sista start!
Peter Klahr BK Gärdet Lördagen den 13 november 11:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 18 december 13:30
Rebecca Gustafson BK Alley Team Lördagen den 18 december 13:30
Rebecka Jr Larsen BK Högland Lördagen den 13 november 11:30
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 7 november 10:30
Robin Hultsten BK Kaskad Söndagen den 14 november 10:30
Susanne Jansson BS Almen Söndagen den 7 november 10:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 18 december 13:30
Thomas Grankvist BK Nobel Söndagen den 7 november 10:30
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 13 november 11:30
Ulf Forsmark Team Mariestad BK Lördagen den 13 november 11:30
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 10:30
Ville Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 10:30
Weine Nilsson BK 64 Lördagen den 13 november 11:30

TOTALT: 45 SPELARE