Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2021 - Skövde Ten Lanes

Arrangeras av:     Skövde Ten Lanes
Telefon: 0500 10 31 00
E-mail: info@tenlanes.se
Hemsida: www.tenlanes.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Adam Larsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Albin Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Alexander Holm Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Alexander Lund BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Alexander Malina Uppsala BC 90 Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 12 december 14:30
Alexander Mavrikakis Uppsala BC 90 Onsdagen den 17 november 19:00
Alfred Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Alice Flodin Team X-Calibur BK Lördagen den 13 november 11:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Onsdagen den 17 november 19:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 november 11:00
Anders Larsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Anders Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 2 januari 10:00
Ann Lundgren Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Söndagen den 12 december 14:30
Ann-Marie Sandberg BK Ös På Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Annika Hulén Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 13 november 11:00
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Bengt Bäcklund Wåxnäs BC Söndagen den 7 november 14:30
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Måndagen den 15 november 17:30
Söndagen den 12 december 14:30
Casper Samuelsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 10:00
Christian Larsson BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Christoffer Ivarsson Kvänums BK Söndagen den 7 november 14:30
Måndagen den 15 november 17:30
Claes Norberg Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Daniel Blom Marbodals BS Måndagen den 15 november 17:30
Daniel Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
David Hermansson BK Oden Falköping Måndagen den 6 december 17:30
Dennis Karlsson Kvänums BK Lördagen den 13 november 11:00
Dennis Lindblom BK Håvås Söndagen den 12 december 14:30
Elias Rickardsson BK Kyrk Skövde Lördagen den 13 november 11:00
Måndagen den 15 november 17:30
Elisabeth Söderström Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Emil Billman BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Emil Karlsson Kvänums BK Lördagen den 13 november 11:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Erik Åström BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Onsdagen den 24 november 19:00
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 7 november 14:30
Felix Hallberg BK Ös På Lördagen den 13 november 11:00
Freddy Alm BK Håvås Söndagen den 7 november 14:30
Fredrik Tengelin BK Wik Söndagen den 7 november 14:30
Henrik Johansson Team Clan BK Onsdagen den 17 november 19:00
Hugo Caprin IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Ingela Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Isac Andersson BK Håvås Söndagen den 12 december 14:30
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Jesper Kyrk Skövde AIK BK Måndagen den 15 november 17:30
Jessica Nilsson BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Jimmy Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Söndagen den 12 december 14:30
Johan Jacobsson BK 64 Onsdagen den 24 november 19:00
John Mielonen BK Kyrk Skövde Lördagen den 13 november 11:00
Söndagen den 12 december 14:30
Jonathan Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Jonny Flodin Mörlanda BS Lördagen den 13 november 11:00
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Lördagen den 11 december 14:00
Juhani Ojala Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Karin Roth Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Kasper Kjellberg BK Joker Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Kim Karlsson Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 2 januari 10:00
Kim Nörgaard BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Klas Thunberg BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Lars Lindbäck BK Kaskad Söndagen den 7 november 14:30
Lena Gardthman BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Lennart Nyman BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Lenny Wikström Skövde AIK BK Onsdagen den 17 november 19:00
Linus Jonasson BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 november 11:00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 14:30
Malott Tropp/Svensson Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 12 december 14:30
Mattias Antonsson BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Måndagen den 15 november 17:30
Morgan Tellander BK Håvås Söndagen den 7 november 14:30
Nicklas Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 13 november 11:00
Olle Rasmussen Team Mariestad BK Onsdagen den 24 november 19:00
Patrik Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 14:30
Patrik Wester BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Peter Andersson Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 12 december 14:30
Peter Hellström Team Clan BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Peter Klahr BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Ralph Gardthman BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Söndagen den 7 november 14:30
Rickard Karlsson Götene BK Onsdagen den 17 november 19:00
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 7 november 14:30
Robin Hultsten BK Kaskad Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Robin Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Sanna Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Lördagen den 13 november 11:00
Solveig Johansson Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Stefan Olofsson Skövde AIK BK Måndagen den 15 november 17:30
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Onsdagen den 24 november 19:00
Susanne Jansson BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Susanne Jonasson Kvänums BK Lördagen den 11 december 14:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Thomas Grankvist BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Måndagen den 15 november 17:30
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Tomas Elofsson BK Wik Lördagen den 13 november 11:00
Tomas Laurén BK Kasi Söndagen den 7 november 14:30
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 12 december 14:30
Tommy Karlsson BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Ulf Forsmark Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 14:00
Ulrika Heuvelman BK Team Obelix Onsdagen den 17 november 19:00
Vesa Rontti IKW/Köping BK Söndagen den 12 december 14:30
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 14:30
Ville Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 14:30
Weine Nilsson BK 64 Onsdagen den 24 november 19:00

TOTALT: 121 SPELARE