Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för VÄSTGÖTA OPEN 2021 - SUPERSEMIFINAL

Arrangeras av:     Nöjesarenan Skövde
Telefon: 0500-48 16 00
E-mail: info@nojesarenan.se
Hemsida: www.nojesarenan.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 10:00
Adam Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 28 maj 12:30
Alfred Odbert BK Nobel Lördagen den 28 maj 10:00
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Lördagen den 28 maj 12:30
Annika Hulén Götene BK Lördagen den 28 maj 10:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 10:00
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 28 maj 10:00
Bengt Bäcklund BK Taifun Lördagen den 28 maj 12:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Lördagen den 28 maj 10:00
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Lördagen den 28 maj 12:30
Daniel Jacobsson BK 64 Lördagen den 28 maj 10:00
David Hermansson BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Dennis Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 12:30
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 10:00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 28 maj 10:00
Emil Billman BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Emil Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 12:30
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Lördagen den 28 maj 12:30
Erik Åström BK 64 Lördagen den 28 maj 10:00
Fredrik Tengelin BK Wik Lördagen den 28 maj 10:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Lördagen den 28 maj 10:00
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 28 maj 12:30
Johan Jacobsson BK 64 Lördagen den 28 maj 12:30
Jonathan Jacobsson BK 64 Lördagen den 28 maj 10:00
Karin Roth Götene BK Lördagen den 28 maj 10:00
Kim Karlsson Team Mariestad BK Lördagen den 28 maj 12:30
Klas Thunberg BK Nobel Lördagen den 28 maj 10:00
Lennart Johansson BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 28 maj 12:30
Mattias Antonsson BK Gärdet Lördagen den 28 maj 10:00
Mikael Jönsson BK Kyrk Skövde Lördagen den 28 maj 10:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Lördagen den 28 maj 10:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Lördagen den 28 maj 12:30
Peter Klahr BK Gärdet Lördagen den 28 maj 10:00
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 28 maj 12:30
Rickard Karlsson Götene BK Lördagen den 28 maj 10:00
Robert Steén BK Skrufscha Lördagen den 28 maj 10:00
Robin Jacobsson BK 64 Lördagen den 28 maj 10:00
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Lördagen den 28 maj 12:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 28 maj 12:30
Thomas Grankvist LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 28 maj 10:00
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Victor Lindberg BK Oden Falköping Lördagen den 28 maj 12:30
Ville Jesslén BK Taifun Lördagen den 28 maj 12:30

TOTALT: 47 SPELARE