Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för VÄSTGÖTA OPEN 2021 - SUPERFINAL

Arrangeras av:     Nöjesarenan Skövde
Telefon: 0500-48 16 00
E-mail: info@nojesarenan.se
Hemsida: www.nojesarenan.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Albin Lindberg BK Oden Falköping FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Alexander Lund BK Gärdet FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Annika Hulén Götene BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 2 Söndagen den 29 maj 16:01
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Casper Gripenwald Skövde AIK BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Elias Rickardsson Skövde AIK BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Erik Larsson Team Eldklotet BK FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 2 Söndagen den 29 maj 16:01
Eva Andersson BK Skrufscha FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Felix Hallberg Skövde AIK BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 1 Söndagen den 29 maj 16:00
Glenn Holmén Mörlanda BS FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 1 Söndagen den 29 maj 16:00
MATCH OM 3-4:e PRIS Söndagen den 29 maj 17:30
Henrik Johansson BK Pondus FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 2 Söndagen den 29 maj 16:01
MATCH OM 3-4:e PRIS Söndagen den 29 maj 17:30
Hugo Caprin BF Solängen FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Isac Andersson BK Håvås FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Juhani Ojala Team Mariestad BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Linus Jonasson BK Wik FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 1 Söndagen den 29 maj 16:00
FINAL Söndagen den 29 maj 17:31
Magnus Arvidsson Team Mariestad BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Nicklas Odbert BK Nobel FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 1 Söndagen den 29 maj 16:00
Patrik Jesslén BK Taifun FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Peter Hellström BK Pondus FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
KARUSELL 2 Söndagen den 29 maj 16:01
FINAL Söndagen den 29 maj 17:31
Pontus Sunnercrantz BK Wik FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
FINALSTEG 2 Söndagen den 29 maj 13:00
Robert Steén BK Skrufscha FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Ulf Forsmark Team Mariestad BK FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00
Victor Lindberg BK Oden Falköping FINALSTEG 1 Söndagen den 29 maj 10:00

TOTALT: 28 SPELARE